ОДРЖАНИ „ДАНИ ЕДУКАТИВНОСТИ ПРИВРЕДНИКА И МЛАДИХ“ У АПАТИНУ

Манифестација „Дани едукативности младих предузетника и иноватора“, одржана је у четвртак 26. септембра 2019. у Дому културе у Апатину. Реч је о Регионалном такмичењу – манифестацији коју организује Савез проналазача Србије, а односи се на општине: Апатин, Кула, Оџаци, Бач и град Суботицу.

Догађају је присуствовао покрајински секретар за високо образовање и научноистраживачку делатност проф. др Зоран Милошевић и изразио захвалност младим научницима и истраживачима, који не развијају пројекте за кратак временски период, већ оне који имају будућност да опстанемо као креативна нација.

„Треба имати вредне руке, али оне које су иновативне и креативне, те ће нам највише помоћи. Данас одређујемо више циљеве, не само да радимо, да будемо део тимова, већ и да стварамо изнад онога што се очекује од просека“, нагласио је секретар Милошевић.