ОДРЖАНА МАНИФЕСТАЦИЈА ПОД НАЗИВОМ „ТАКМИЧАРСКИ ДАНИ МЛАДИХ ПРЕДУЗЕТНИКА И ИНОВАТОРА“

Покрајински секретар за високо образовање и научноистраживачку делатност, проф. др Зоран Милошевић, поздравио је у уторак 29. марта 2017. такмичаре који су учестововали на манифестацији: „Такмичарски дани младих предузетника и иноватора“.

Манифестација је трајала два дана и одржана је у Свечаној сали Општинске управе у Тителу, у организацији Савеза проналазача Србије.

Учесници такмичења су млади до 17 година из општина: Тител, Темерин и Бечеј.

Првог дана манифестације одржана је едукација на тему „Израда бизнис плана“, док је другог дана била организована презентација такмичара младих у изради бизнис планова путем „PowerPoint“ презентације.

Прво место поделили су ученици ОШ „Исидора Секулић“ из Шајкаша и ученици СШ „Лукијан Мушицки“ из Темерина, друго место припало је СТШ „Милева Марић“ из Титела, док су треће место освојили ученици Економско-трговинске школе и ученици Техничке школе из Бечеја.img_5413-resized-novo

unspecified-novo