КОКТЕЛ ПОВОДОМ 58 ГОДИНА РАДА ВИСОКЕ ПОСЛОВНЕ ШКОЛЕ

Висока пословна школа струковних студија у Новом Саду данас је пригодним коктелом прославила 58. годишњицу постојања и рада. Свечаности су присуствовале заменица покрајинског секретара за високо образовање и научноистраживачку делатност, проф. др Душица Ракић и помоћник секретара Нела Милишић.

Високој пословној школи за школску 2017/2018. годину одобрено је укупно 730 места, од тога 200 буџетских и 530 за самофинансирајуће студенате. Ове школске године само на првој години уписано је укупно 355 студената. Када је реч о студијским програмима, Школа има пет програма основних студија, и то: Трговина и међународно пословање; Предузетништво; Финансије и банкарство; Туризам и хотелијерство и Примењена информатика, као и Специјалистичке студије – Банкарско и берзанско пословање и Мастер струковне студије – Међународно пословање и финансије.