СВЕТОСАВСКА СВЕЧАНОСТ НА ФАКУЛТЕТУ ТЕХНИЧКИХ НАУКА

На Факултету техничких наука одржана је данас традиционална Светосавска свечаност.
Свечаност је отворио проф. др Раде Дорословачки, декан ФТН-а након чега се присутнима обратило Његово Преосвештенство Епископ бачки Господин др Иринеј Буловић, који је одржао беседу о Светом Сави.

Након тога госте је поздравила проф. др Душица Ракић, заменица покрајинског  секретара за високо образовање и научноистраживачку делатност.
На свечаности је додељена Светосавска награда најбољем студенту Факултета техничких наука у претходној години Милошу Спасићу.

Гости су имали прилику да уживају и у извођењу хора гимназије „Јован Јовановић Змај“.
Након Светосавске свечаности, промовисани су магистри и мастер инжењери Факултета техничких наука.