НАЈАВА ПОСЕТЕ ПОКРАЈИНСКОГ СЕКРЕТАРА МИЛОШЕВИЋА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ

Обавештавамо вас да ће у четвртак и петак, 9. и 10. новембра 2017. покрајински секретар за високо образовање и научноистраживачку делатност, проф. др Зоран Милошевић, боравити на Косову и Метохији.

Том приликом секретар Милошевић посетиће Народну кухињу у селу Прековце, Општина Ново Брдо, којој је упућена хуманитарна помоћ Покрајинске владе у виду прехрамбених намирница, хигијенских средстава, обуће, школских торби и другог.

Другог  дана посете покрајински секретар Милошевић присуствоваће литургији коју ће служити епископ рашко-призренски Теодосије у манастиру Високи Дечани.

НАПОМЕНА:

Покрајински секретар за високо образовање и научноистраживачку делатност, проф. др Зоран Милошевић обратиће се медијима, у четвртак, 9. новембра 2017. у 14 сати, испред Народне кухиње у селу Прековце, Општина Ново Брдо, поводом слања хуманитарне помоћи социјално угроженом становништву на Косову и Метохији.

Молимо вас да испрате овај догађај.